Подхранване на косата и ноктите

Модератор: Модератор

Подхранване на косата и ноктите

Мнениеот borqnasubotinova » Сря Май 10, 2017 10:01 am

Напоследък ноктите ми са много чупливи, косата ми е много изтощена. Преди си взимах капсули за подхранване на косата и ноктите, но не мога да си спомня какви бяха. Някой приемал ли е такива капсули?
Аватар
borqnasubotinova
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пон Авг 31, 2015 1:53 pm
Местоположение: Shumen

Re: Подхранване на косата и ноктите

Мнениеот mila11 » Чет Май 11, 2017 3:22 pm

И моите нокти бяха такива. Пораснеха ли малко повече, веднага се чупеха. От два месеца приемам по три на ден от тези капсули https://healthstore.bg/now-hair-skin-an ... 90-kapsuli и да ти кажа честно, ноктите ми в момента са чудесни. Капсулите също така подхранват кожата и косата и затова мисля, че ще ти свършат работа.
Аватар
mila11
 
Мнения: 126
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 11:01 pm
Местоположение: Варна

Re: Подхранване на косата и ноктите

Мнениеот tihomira.markova » Чет Май 11, 2017 3:42 pm

Имах подобен проблем, но моят беше съсредоточен главно в ноктите. Четох за тези капсули, но много от момичетата бяха споделили, че след спирането им нещата не са никак добре.. Затова реших да ползвам отделни продукти за подхранване на ноктите и на косата.. Правих много домашни маски за коса, купувах професионални. За ноктите обаче открих чудесен продукт. Марката не ми беше позната до сега и бях леко скептична, но върши чудеса. За това говоря: http://www.parfimo.bg/kozmetika-sally-h ... l-hardener Нанася се като лак за нокти, съхне бързо и ги прави много красиви. Четох, че запечатвал влагата в ноктите и по този начин ги оставя да растат като ги държи здрави и красиви. Опитайте го няма да съжалявате!
tihomira.markova
 
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Окт 22, 2015 8:08 am

Re: Подхранване на косата и ноктите

Мнениеот borqnasubotinova » Сря Май 24, 2017 5:02 pm

Взех си това, което мила ми препоръча. Ще го изпробвам и ще напиша какви са резултатите. Дано нямам проблеми след като го спра.
Аватар
borqnasubotinova
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пон Авг 31, 2015 1:53 pm
Местоположение: Shumen


Назад към Грижа за тялото

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron