Йога и всичко за нея

Модератор: Модератор

Йога и всичко за нея

Мнениеот lubomira » Чет Май 10, 2018 9:50 pm

Започнах да ходя на йога и се чувствам много добре, приятно е и много се отпускат особено след тежък ден в работата. Искам да си правя и упражнения вкъщи и ако е възможно да си практикувам йога сама, защото иначе ми излиза доста скъпо. Знаете ли някоя интересна книга за йогата, в която са представени различни пози и дихателни упражнения.
Аватар
lubomira
 
Мнения: 88
Регистриран на: Пет Окт 06, 2017 7:46 pm

Re: Йога и всичко за нея

Мнениеот borqnasubotinova » Пет Май 11, 2018 2:22 pm

Аз ходя на йога от месец октомври. В началото ми беше доста трудно, изобщо не правех упражненията, както трябва, но постепенно успях да достигна синхрон между ръцете, краката и дишането. Трудно е, но просто си е нужна практика. Имам много йога книги, но бих ти препоръчала книгата Йога за идеална фигура и форма, може да я откриеш в https://ciela.com/knigi/nauka/meditsina , аз от там си я поръчах.
Аватар
borqnasubotinova
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пон Авг 31, 2015 1:53 pm
Местоположение: Shumen

Re: Йога и всичко за нея

Мнениеот lubomira » Чет Май 24, 2018 10:25 am

Наистина е трудно и изисква време, но с постояннство всичко се постига. Поръчах си книгата и наистина в нея има доста полезни съвети, които ще ми бъдат от полза.
Аватар
lubomira
 
Мнения: 88
Регистриран на: Пет Окт 06, 2017 7:46 pm

Re: Йога и всичко за нея

Мнениеот beti21 » Нед Май 27, 2018 9:59 am

Аз нямам книги, свързани с йога, но може би ще си купя и аз, защото клиповете, които гледам обикновено са на английски и почти нищо не разбирам.
Аватар
beti21
 
Мнения: 172
Регистриран на: Сря Авг 19, 2015 6:32 pm
Местоположение: stara zagora


Назад към Грижа за тялото

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron