Пари за лазерна епилация

Модератор: Модератор

Пари за лазерна епилация

Мнениеот hristalina » Сря Май 02, 2018 7:53 am

От много време искам да си направя лазерна епилация. Преди година ходих на фото, но нямаше ефект. Онзи ден ходих до един център и ми казаха, че ако до 5 май заплатя за 6 процедури, ще получа 50% намаление. Ще си правя на много зони, така че това е доста голямо намаление. Проблемът е, че нямам достатъчно пари, за да платя за толкова кратко време и се чудя какво да правя.
Аватар
hristalina
 
Мнения: 136
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2015 2:47 pm

Re: Пари за лазерна епилация

Мнениеот beti21 » Сря Май 02, 2018 9:21 pm

Фотоепилацията определено няма ефект. Добре си се насочила към лазерната, вярно е, че е по-скъпо, но не е случайно, защото определено има ефект. Това е доста добра промоция, която определено не е за изпускане, а наистина нямаш много време. В подобни случай, когато ми трябват пари и трябва да ги намеря възможно най-бързо, взимам бърз кредит от https://cashcredit.bg/ . Условията при тях са добри, а мисля, че ако го върнеш за 2 седмици, няма лихви. Успех, дано лазерната има ефект и не си дадеш парите на вятъра.
Аватар
beti21
 
Мнения: 172
Регистриран на: Сря Авг 19, 2015 6:32 pm
Местоположение: stara zagora

Re: Пари за лазерна епилация

Мнениеот lubomira » Чет Май 03, 2018 11:35 am

Лазерната епилация наистина е най-ефективна, но е и доста скъпичка. Преди две години ходех и сега ходя само по 2 пъти в годината на поддържащи процедури.
Аватар
lubomira
 
Мнения: 88
Регистриран на: Пет Окт 06, 2017 7:46 pm

Re: Пари за лазерна епилация

Мнениеот hristalina » Нед Май 27, 2018 3:25 pm

Взех кредит и започнах процедурите. Вече минаха около 15-20 дни от процедурата и не са ми изникнали косъмчета. Радвам се, че взех кредит и инвестирах в лазерна епилация.
Аватар
hristalina
 
Мнения: 136
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2015 2:47 pm


Назад към Грижа за тялото

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron