Женски сайт - как да постъпя?

Модератор: Модератор

Женски сайт - как да постъпя?

Мнениеот happy_flower » Пет Авг 17, 2018 1:41 pm

Привет! С мои роднини ни хрумна да създадем женски сайт и да вложим в него. Искаме да го популяризираме възможно най-много, за да го знаем всеки потребител. Успяхме да открием хора, които ще ни помагат за част от нещата. Имаме няколко въпроса, които ни интересуват:
1. Как е по-добре - да купим нов домейн или стар. Четох доста и все повече хора ме съветват да закупя стар, защото по-лесно ще може да се позиционира в търсещите машини. Ако това е вярно, от къде мога да го взема и каква ще е неговата цена?
2. Необходим ни е линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените спомагателни блогове. Все още ли този вариант действа, защото видях, че всички имат различно мнение по въпроса. Аз лично бих тествал, за да видя какви резултати ще мога да получа. Отново трябва да питам как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.
happy_flower
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Ное 13, 2017 12:06 pm

Назад към Мода

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron