Пари назаем

Модератор: Модератор

Пари назаем

Мнениеот borqnasubotinova » Сря Авг 29, 2018 9:29 pm

След 10 дена съпругът ми ще стане на 50 години. От доста време си мечтаеше за този юбилей да събере роднини и приятели и да го отпразнуваме весело в някое заведение. Но преди 2 месеца остана без работа, а на борсата взима малко пари, които не стигат доникъде. Преди няколко дни го попитах дали ще празнуваме, но той отговори, че не му е до веселие. Реших да го изненадам вместо подарък да му организирам малко тържество, но ще ми трябват поне 500-600 лева. Моя приятелка ми обеща да ми даде пари назаем и аз резервирах ресторант. Но вчера ми се обади и ми каза, че колата им се е счупила и не може да ми услужи с пари. Как да намеря бързо тази сума, не искам да губя капарото, а и това смятам, че много ще го зарадва.
Аватар
borqnasubotinova
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пон Авг 31, 2015 1:53 pm
Местоположение: Shumen

Re: Пари назаем

Мнениеот lubomira » Сря Авг 29, 2018 9:30 pm

Поздравявам ви, че сте решили да изненадате и зарадвате съпруга си. Наистина в напрегнатото ни ежедневие нямаме много поводи за празнуване, а това е хубав празник - половин век. Според мен е по-добре да си изтеглите кредит, вместо да молите приятел. При нужда аз тегля кредит от https://www.easycredit.bg/ , връщам си го и при нов проблем, пак тегля кредит. Отдавна карам по този начин и не моля близки за помощ. Да е жив и здрав съпругът ви и да посрещате заедно и 100-годишен юбилей.
Аватар
lubomira
 
Мнения: 88
Регистриран на: Пет Окт 06, 2017 7:46 pm


Назад към За дома

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron