Имот на морето?

Модератор: Модератор

Имот на морето?

Мнениеот lubomira » Чет Май 10, 2018 10:27 pm

Напоследък ми се струва, че само в София скачат цените на имотите, а в провинцията дори на морето може да се намери нещо изгодно. Продадохме 100 дка земеделска земя и искаме да вложим парите в нещо. Решихме, че си заслужава да си купим апартамент на морето. Ние сме пенсионери, но имаме двама сина и 5 внука и смятаме, че дори да не го даваме под наем цяло лято апартамента ще е пълен с хора. Внуците ще бъдат много доволни. Иска ни се да е по южното черноморие, някъде около Бургас. Някой може ли да ни посъветва къде да търсим добро оферти?
Аватар
lubomira
 
Мнения: 88
Регистриран на: Пет Окт 06, 2017 7:46 pm

Re: Имот на морето?

Мнениеот borqnasubotinova » Пет Май 11, 2018 10:04 pm

Здравейте. Много добра идея имате. Внуците със сигурност ще са доволни, стига да не го дадете под наем :D . Иначе на въпроса, за добри оферти може да разгледате тук http://www.superimoti.bg/naem/bulgaria/ ... gas-imoti/ . Родителите ми имат имоти по морето и работят само с тях. Доколкото знам от тях са номер 1 в сектора. Препоръчвам ти ги.
Аватар
borqnasubotinova
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пон Авг 31, 2015 1:53 pm
Местоположение: Shumen

Re: Имот на морето?

Мнениеот beti21 » Съб Май 12, 2018 10:05 pm

Така е. Могат да се намерят много евтини апартаменти. И ние се оглеждахме по едно време, но решихме, че не ни е нужен все още.
Аватар
beti21
 
Мнения: 172
Регистриран на: Сря Авг 19, 2015 6:32 pm
Местоположение: stara zagora

Re: Имот на морето?

Мнениеот mila11 » Нед Май 13, 2018 7:16 pm

Как би ми се искало и на мен да имам нещо по морето :D . Щях да ходя там през седмица.
Аватар
mila11
 
Мнения: 126
Регистриран на: Нед Авг 16, 2015 11:01 pm
Местоположение: Варна

Re: Имот на морето?

Мнениеот lubomira » Пон Май 14, 2018 9:29 pm

Благодаря за съветите и за завистта :D. Ще потърся в суперимоти. Дано попаднем на нещо готино.
Аватар
lubomira
 
Мнения: 88
Регистриран на: Пет Окт 06, 2017 7:46 pm


Назад към За дома

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron